Usługi inne

Przeprowadzki indywidualne

PRZEPROWADZKI MIESZKAŃ I DOMÓW 

Zajmujemy się przeprowadzkami od lat. W tym czasie przeprowadziliśmy do nowych mieszkań i domów wiele tysięcy naszych klientów i ich rodzin.
Zdobyliśmy w tym czasie ogromne doświadczenie w organizacji przeprowadzek prywatnych domów i mieszkań a nasi pracownicy w doskonałym wykonywniu wszelkich czynności, które składają się na usługę przeprowadzki.

Większość naszej codzennej pracy wykonujemy dla naszych stałych klientów, którzy doceniają nasze doświadczenie i dbałośc o jakość usług i wracają do nas przy każdej kolejnej przeprowadzce. Niektórzy pamiętają początki naszej działalności.

Serdecznie dziękujemy klientom, którzy są z nami od lat i zapraszamy wszystkich innych planujących przeprowadzkędo skorzystania z naszych usług.
Zrobimy wszystko, żebyście po jej zakończeniu dołączyli do szerokiego grona naszych stałych, zadowolonych klientów.

Naszą ofertę kierujemy właśnie do osób, dla których najbardziej liczy się bezpieczeństwo ich mienia oraz komfort przeprowadzki, na który składa się jej profesjonalne zaplanowanie oraz wysoka kultura pracowników.

Spotkanie przed przeprowadzką

Każdy z nas ma różne oczekiwania i różne pomysły, co do swojej przeprowadzki, dlatego każda przeprowadzka wygląda w zasadzie inaczej i musi być dostosowana do indywidualnych potrzeb. Dlatego planowanie przeprowadzki proponujemy rozpocząć od spotkania z naszym konsultantem. Dzięki temu uzyskacie Państwo odpowiedź na wszystkie pytania a my przygotujemy dla Państwa ofertę w pełni odpowiadającą oczekiwaniom. Będziecie mieli Państwo pewność, że za wynegocjowaną cenę kupujecie dokładnie taką usługę, na jakiej Wam zależy. Z kolei my, w wyniku takiego spotkania, otrzymujemy dokładne informacje pozwalające optymalnie przygotować i zrealizować przeprowadzkę.

Na podstawie ustaleń w trakcie spotkania dokonujemy wyceny przeprowadzki. Ustalona cena jest stała i obejmuje zakresem wszystkie umówione prace.

Zakres i realizacja usługi

W zależności od potrzeb i możliwości finansowych mogą Państwo wybrać zakres usługi - od najprostszej (czyli zabezpieczenie rzeczy, załadunek, transport i wyładunek), poprzez warianty pośrednie, aż do przeprowadzki obejmującej pełny zakres czynności.

Zakres usługi może obejmować:

  • praktyczne poradnictwo w trakcie planowania usługi pozwalające na bezstresowe przygotowanie przed przeprowadzką
  • wcześniejszą dostawę materiałów
  • pakowanie i rozpakowanie mienia w dowolnym, ustalonym z klientem, zakresie
  • demontaże i montaże mebli (wsparcie stolarza w przypadku skomplikowanych prac meblarskich)
  • przemieszczanie pianin i fortepianów, antyków i dzieł sztuki z wykorzystaniem skrzyń i pojemników gwarantujących bezpieczny transport
  • przewóz taborem przystosowanym do przewozu umeblowania (ciężarówki wyposażone w windy załadowcze)
  • załadunek i rozładunek mienia z wykorzystaniem sprzętu ułatwiającego bezpieczną komunikację w budynkach
  • wieszanie obrazów, montaż oświetleń, pomoc w aranżacji pomieszczeń
  • odbiór zużytych materiałów opakowaniowych
  • przechowanie mienia w naszych magazynach firmowych

Aby zamówić usługę skontaktuj się z nami

telefonicznie pod numerami (+34) 659 32 86 96
wyślij e-mail na adres info@sunnypropertiesspain.com
wypełnij formularz w zakładce KONTAKT